3D İpek Kirpik Uygulaması 5

3d İpek Kirpik Tekli kirpik müşteriniz için yetersiz ya da az kalıyorsa 3 lü olan 3d ipek kirpikleri deneyebilirsiniz. Bunlar da ipek kirpik uygulamasıdır yalnız yoğunlaştırma amaçlı kullanırsanız daha yüksek performans alırsınız.
Uygulama sistemi , takılış biçimi ve kullanılan yapıştırıcısı ipek kirpik yapıştırıcısıdır.

  • Boylar : 11,12,13,14,15
  • Kalınlıklar : 0.10 , 0.15, 0.20
  • Kıvrıklık : B, C , CC

İpek kirpik sistemi 3 aylık bir kirpik uzatma ve yoğunlaştırma sistemidir. Daha uzun süre ( 6 ay boyunca kalan kirpikler var diye bir söylenti duyduk ) asla ve asla kullanılamaz.
Ama 3 ay sonunda çıkarıp 1 hafta – 10 gün ara verdikten sonra istediğiniz kadar yani hayat boyu kullanabilirsiniz.

Neden 3 ay bunu da hemen açıklayalım.
Bilimsel araştırmalara göre 3 ay da 1 kez bütün kirpikler tamamen dökülür  yani devir daim ederler. Hepsi aynı anda dökülmediği için biz fark etmeyiz. Rimelimizi temizlerken , yüzümüzü yıkarken vs dökülürler.  Aynı saçlarımızı her taramamızda en 10 tel saç dökülmesi gibi…
Böyle bir durumda İpek kirpik sisteminde sizin kendi kirpiklerinizin üzerine takıldığı için ( diplere takılmaz ) kendi kirpiğiniz düştüğü zaman bu ek kirpikler de ( ipek kirpikler ) kendi kirpiğinizle birlikte gider.
Bu zaten sizin dökülmesi gereken kirpikleriniz ve dökülecektir. Dolasıyla ayda 1 defa kirpik bakımı yapmak gerekir ( aradan düşenler yerine takılır )  iki göz arasında dengesiz bir görüntü olmasın ve kirpikler düzgün görünsün.
Dolasıyla İpek kirpik yapıştırıcılar ne kadar güçlü olsa da kullanım esnasında birkaç adet kirpiğin düşmesi normaldir ,bundan dolayı da müşterinizi bakıma çağırmanız gerekir.

Daha detaylı bilgi için Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz .
444 3 671

3d İpek Kirpik uygulaması
3d İpek Kirpik
İpek Kirpik Eğitimi