3D İpek Kirpik Nedir ?

3D İpek Kirpik diğer ipek kirpik uygulamaları gibi kirpiklerin uzun ve kıvrık gözükmesinin yanı sıra kirpiklerinize volüm vermek amacı ile var olan kirpiklerinizin 3 katı yoğunlukta olmasını sağlayan çok özel bir kirpik yoğunlaştırma işlemidir.

3D İpek Kirpik 2000 li yılların başlarında ilk olarak Japonya’da ortaya çıkmıştır.  Uzakdoğu’daki kadınların kirpik yapısı bilindiği gibi batılı hemcinsleri gibi yoğun, uzun ve kıvrık değildir. Kozmetik biliminde çalışanlar uzak doğulu kadınların bakışlarını daha etkili kılabilmek için geliştirmiş oldukları ipek kirpik uygulamaları yanı sıra kirpiklere olduğundan daha dolgun bir ifade vermesi için 3D İPEK KİRPİK ürününü geliştirmiştir.
3D İpek Kirpik kirpiklerinizi olduğundan 3 katı daha fazla dolgun göstermek için en ideal ipek kirpik yöntemidir.  3D İpek kirpik  uygulaması ipek kirpik uzmanın gözünün ve yüzünüzün morfolojik yapısına göre iç kısımlara daha kısa dış kısımlara doğru ise daha uzun ve kıvrık kirpik ilaveleri ile göz yapınıza özel tasarım bir kirpik şekillendirmesi yapılamaktadır. 3D ipek kirpik özel bir eğitim gerektiren çok hassas bir uygulamadır.
3D İpek kirpik eğitimi almamış ve İpek Kirpik Sertifikası olmayan kişilerde bu işlemi yaptırmanız tavsiye edilmez. 3D İpek kirpik eğitimi almak için ipek kirpik uzmanımız Nurgül Kolukırık ile iletişime geçerek ipek kirpik eğitim günü için randevu alınız.

3D İpek Kirpik
3D İpek Kirpik