ipek kirpik öncesi ve sonrası

İpek Kirpik doğal kirpiklerinizi uzatmak ve dolgunlaştırmak için Dünya üzerinde Hollywood yıldızları, fotomodeller ve bakımlı olmayı seven kadınların tercih etmiş olduğu çok özel bir protez kirpik ya da diğer adıyla kirpik kaynak biz kısaca ipek kirpik uygulama yöntemi diyoruz.

İpek kirpikler farklı çeşitlerde, farklı materyaller ile son derece hijyenik yöntemler ile imal edilmekte ve farklı özelliklerde bulunmaktadır. İpek kirpikler kişilerin genetik yapısı ve morfolojik özelliklerine göre farklı kalınlık, uzunluk ve kıvrıklıklara sahip çeşitlerde mevcuttur.
İpek kirpik uygulaması dolgunluk eklemek için tasarlanmış geliştirilmiştir ve her kişiye farklı adetlerde takılmaktadır. İpek kirpik uygulaması ipek kirik uzmanının tavsiyesine göre ya da kişilerin isteğine göre farklı sistemlerde uygulanabilmektedir.

Nasıl mı? Birçok kadın farklı sosyal yaşam tarzlarına sahiptirler ve bulundukları çevre ve kişilerin ihtiyaçlarına göre natürel bir görünüşe sahip uzun ve kıvrık kirpikler ya da daha uzun, kıvrık ve yoğun kirpiklere rimel sürmeden sahip olmak birçok kadının hayalidir.

İpek kirpik uygulaması var olan kendi kirpiklerinin sayısı ile aynı miktarda iki kirpiğinizin arasına takılmaktadır. Durum böyle olunca eğer var olan kirpik sayısı tek gözünüzde 50 ise bu kirpik üzerine yine 50 adet kirpik takılabilmektedir. Dolayısı ile dolgunlaştırma normal ipek kirpik sisteminde pek mümkün değildir.

İpek Kirpik

İpek Kirpik Uygulama

Dolgun ve gür kirpikler için mutlak suretle 3D İpek kirpik takılmalıdır. 3D ipek kirpik yapısı itibarı ile tek bir kökten çıkan tek kirpiğinizin ucundan 3 adet kirpik çıkmasından dolayı var olan kirpik sayısı 3 katına çıkmaktadır. 50 adet kirpiğiniz 150 adet istediğini uzunluk ve kıvrıklıktadır. Bu yüzden gösterişli muhteşem gür ve kıvrık kirpikler için 3D İpek Kirpik tavsiye ederiz.

İpek kirpik uygulaması yanı sıra çok daha lüks bir uygulama olan “Mink Eyelashes” Vizon Kirpik biz kısaca Mink Kirpik diyeceğiz. Mink Kirpikler ile ilgili bilgiyi sayfasından öğrenebilirsiniz.

Tüm bu İpek Kirpik, 3D İpek Kirpik ve Mink Kirpik uygulamaları alerjik bünyesi olan kişilerde bile Hipoalerjenik ipek kirpik yapıştırıcıları ile mümkündür. İpek kirpik malzemeleri tek tek satın alınacağı gibi ihtiyaca yönelik ipek kirpik setleri ile Delux İpek Kirpik Seti, Profesyonel İpek Kirpik Seti, Yarı profesyonel İpek Kirpik Seti ve evde kullanım içinde uygun olan mini set ile kendi ihtiyacınıza göre ipek kirpik setinizi oluşturabilirsiniz.